ტელევიზორი Samsung UE43CU7100UXRU
1,049.00 ₾
დამატებითი ინფორმაცია
განცხადების ID
RF133931
დასახელება
მობ.ტელეფონი
მდგომარეობა
ახალი
გამოქვეყნებულია
1 კვირის წინ
მდებარეობა
ქალაქი/რაიონი
თბილისი
აღწერა
ბრენდი: Samsung
სერია: 7 Series
მოდელი/PN: UE43CU7100UXRU
ტიპი: Smart UHD TV
სმარტი: დიახ
ეკრანიდიაგონალი: 43"
გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K)
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
განათება: LED
განახლების სიხშირე: 60 Hz
10-ბიტის მხარდაჭერა :დიახ
HDR მხარდაჭერა: HDR 10+
PQI (გამოსახულების ხარისხის ინდექსი): 2000
ცვალებადი კონტრასტულობის კოეფიციენტი: Mega Contrast
HLG (Hybrid Log Gamma):
დიახ
დაბნელების ტიპი:
UHD Diმმng
ფილმის რეჟიმი:
დიახ
ბუნებრივი რეჟიმი:
პროცესორის მახასიათებლები
მოდელი:
Crystal Processor 4K
ხმის მახასიათებლები
ჩაშენებული დინამიკები: დიახ
Dolby Digital: დიახ
სტერეო ხმა: დიახ
სპიკერების რაოდენობა: 2
სპიკერის სიმძლავრე: 10W x 2
ტიუნერი
ანალოგური ტუნერი:დიახ
DVB-C:დიახ
DVB-T2:დიახ
DVB-S2:დიახ
დაკავშირების შესაძლებლობა
Wi-Fi: დიახ
Bluetooth: დიახ
სმარტ TV-ის ფუნქციები
ინტერნეტ ბრაუზერი: დიახ
სმარტ ჰაბი: დიახ
აპლიკაციები: დიახ
ინტერფეისი
HDMI: 3
USB: 1
RJ-45 (LAN): 1
ოპტიკური აუდიო: 1
RF (ანტენა): 1
RF (სატელიტის შეყვანა): 1
CI სლოტი: 1
USB ვიდეო / აუდიო / ფოტო
ვიდეო: დიახ
აუდიო: დიახ
ფოტო: დიახ
ენერგო-ეფექტურობა
ეკო სენსორი: დიახ
დისტანციური მართვა
დისტანციური მართვა: TM1240A
კედლის საკიდი
კედელზე დამონტაჟება: VESA 200 x 200
სამუშაო სისტემა
ოპერაციული სისტემა: Tizen
სიმძლავრე
ენერგიის მოხმარება (მაქს.): 125 W