ტელევიზორი Samsung 4K UHD SMART UE55CU7100UXRU
1,499.00 ₾
დამატებითი ინფორმაცია
განცხადების ID
RF764391
დასახელება
მობ.ტელეფონი
მდგომარეობა
ახალი
გამოქვეყნებულია
1 კვირის წინ
მდებარეობა
ქალაქი/რაიონი
თბილისი
აღწერა
ბრენდი:
Samsung
მოდელი:
UE55CU7100UXRU
ეკრანი:
ზომა: 55" (139 სმ)
ტიპი: Eled
ფორმატი: 16:9
გაფართოება: 4K UHD 3840 X 2160
ეკრანის განახლების სიხშირე: 60Hz
PQI(ჩვენების ხარისხის ინდექსი): 2000
UHD Dimming
GameMode
Pur Color, HDR10+, Mega Contrast, film mode, natural mode
პროცესორი:
Crystal Processor 4K
ხმის მახასიათებლები
დინამიკების რაოდენობა: 2
სიმძლავრე: 2 x 10W
Dolby Digital
მონტაჟი:
კედელზე დაკიდების შესაძლებლობა
ფუნქციები:
SMART TV (Youtube, Netflix) – Tizen
Bluetooth
4K Upscaler
H.265
Dual Band Wifi 2.4Ghz + 5Ghz
GameMode
პორტები:
HDMI3USB1ტიუნერიDVB-T2/T/C/S2/S დენის მოხმარება:Max - 150W
ფერი:
შავი
ზომა & წონა:
წონა სადგამით: 13.4 კგ
წონა ყუთით: 17.6 კგ
სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე (სადგამის გარეშე): 1230.5 x 707.2 x 59.9 mm
სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე (სადგამით): 1230.5 x 783.3 x 250.2 mm