ელექტრონული ქანჩის მოსახსნელი INGCO CIWLI2001
390.00 ₾
Additional information
Reference Number
RF682569
Title
Condition
New
Posted
1 week ago
Location
City/Region
Tbilisi
Expand Map
Description
ბრენდი: INGCO
მოდელი: CIWLI2001
ტიპი: ინდუსტრიული
ძაბვა: 20V
დატვირთვის სიჩქარე: 0-1300 / 0-2300 / წთ
Impcat კურსი: 0-2000 / 0-3300bpm
Max.torque: 300NM
20V Lithium-Ion 2.0Ah ბატარეები
2 ცალი ბატარეის პაკეტით
1 ცალი 1 სთ დატენვით
დატენვის ვოლტაჟი: 110V-240V ~ 50 / 60Hz