ტელევიზორი TCL 43S5400A, 43", FHD, Smart Andr
650.00 ₾
Additional information
Title
Reference Number
RF593802
For
For Sale
Condition
New
Posted
2 months ago
Location
City/Region
Tbilisi
Description
ტელევიზორი TCL 43S5400A, 43", FHD, Smart TV, Android, USB, HDMI, LAN, BT, WIFI, Black
ბრენდი: TCL
მოდელი: 43S5400A
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 43"
რეზოლუცია: 1920x1080
ასპექტის თანაფარდობა: 16:09
განახლების სიხშირე: 60 ჰც
HDR: HDR10
HLG: დიახ
მიკრო დაბნელება: დიახ
განათების ტიპი: DLED
პროდუქტის ტიპი: Android
CPU Core: CA55x4 @1.1GHz (DVFS 1.45GHz)
GPU Core: G31MP2 @550MHz
ოპერაციული სისტემა
ATV: PAL/NTSC/SECAM-DK/BG/I/M
DTV: DVB-C/T/T2
ხმის კონტროლი: დიახ
ჩაშენებული Google ასისტენტი: დიახ
აუდიო სიმძლავრე: 2x9.5W
დოლბი: დიახ
Google ასისტენტით: დიახ
დაკავშირება
BT5.0
Wi-Fi: 2.4GHz