მონიტორი AOC 27G2SPAEBK 27 FHD IPS 165HZ 1Ms Black
570.00 ₾
Additional information
Title
Reference Number
RF112564
For
For Sale
Condition
New
Posted
2 months ago
Location
City/Region
Tbilisi
Description
მონიტორი AOC 27G2SPAE/BK 27" FHD IPS 165HZ 1Ms HDMI, DP, USB, VGA, Black/Red
ბრენდი: AOC
მოდელი: 27G2SPAE/BK
პროდუქტის ტიპი: მონიტორი
მონიტორის ტიპი: Gaming
ეკრანის დიაგონალი: 27"
ეკრანის ტიპი: FHD
რეზოლუცია: 1920 x 1080 FHD
ასპექტი: 16:9
ეკრანის დაფარვა: სიკაშკაშის საწინააღმდეგო
მატრიცის ტიპი: IPS
განახლების სიხშირე: 165 Hz
რეაქციის დრო: 1 მწ (MPRT)
მატრიცის სიმკვეთრე: 350 cd/m²
კონტრასტულობა: 3000:1
ფერთა რაოდენობა: 16.7 Million
ჩამონტაჟებული დინამიკები: 4W (2x2W)
განათება: WLED
ინტერფეისი
1 x VGA
2 x HDMI
1 x DisplayPort
4 x USB 3.1
1 x Headphone-out jack
ციფრული სიგნალის სიხშირე
VGA/HDMI1.4: 30 -160KHz (H)
DP1.2: 30 -200KHz (H)
VGA/HDMI1.4:48-144Hz (V)
DP1.2:48-165Hz (V)
ელ.ენერგიის მოხმარება: 25 W