იყიდება Gaming მონიტორები AOC C27G3U/BK 27" F
700.00 ₾
Additional information
Title
Reference Number
RF934100
For
For Sale
Condition
New
Posted
2 months ago
Location
City/Region
Tbilisi
Description
იყიდება AOC C27G3U/BK Gaming Monitor 27" 68.58cm, Curved, 3H, FHD, VA, WLED, 16:9, 250cd/m², 165Hz, 1ms MPRT, 178/178, 16.7 Million, Freesync Premium, DisplayPort, HDMI, 3.5mm audio, USB3.2, Black