ტელევიზორი Samsung 4K UHD SMART UE43CU8000UXRU
1,249.00 ₾
Additional information
Reference Number
RF165607
Title
Condition
New
Posted
1 week ago
Location
City/Region
Tbilisi
Description
ბრენდი:
Samsung
მოდელი:
UE43CU8000UXRU
ეკრანი:
ზომა: 43" (109 სმ)
ტიპი: Eled
ფორმატი: 16:9
გაფართოება: 4K UHD 3840 X 2160
ეკრანის განახლების სიხშირე: 60Hz
UHD Dimming
GameMode
Dynamic Crystal Color, HDR10+, Mega Contrast, film mode, natural mode
პროცესორი:
Crystal Processor 4K
ხმის მახასიათებლები
დინამიკების რაოდენობა: 2
სიმძლავრე: 2 x 10W
Dolby Digital
მონტაჟი:
კედელზე დაკიდების შესაძლებლობა
ფუნქციები:
SMART TV (Youtube, Netflix) – Tizen
Bluetooth
4K Upscaler
H.265
Dual Band Wifi 2.4Ghz + 5Ghz
GameMode
პორტები:
HDMI3USB2ტიუნერიDVB-T2/T/C/S2/S დენის მოხმარება:Ave - 70W
Max - 135W
ფერი:
შავი
ზომა & წონა:
წონა სადგამით: 8.4 კგ
წონა ყუთით: 10.7 კგ
სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე (სადგამის გარეშე): 965.5 x 559.8 x 25.7 mm
სიგანე x სიმაღლე x სიღრმე (სადგამით): 965.5 x 600.1 x 195.1 mm